Bieszczadzki Festiwal Filmowy ALE CZAD!

???????????? Z przyjemnością zapraszamy na 1. edycję Bieszczadzkiego Festiwalu Filmowego „Ale Czad!”, który odbędzie się w dniach 17 – 20 sierpnia 2023 w Dwerniku, Zatwarnicy i Chmielu.

Organizatorem Festiwalu jest Stowarzyszenie Inicjatyw Bieszczadzkich „Przełączenie”.

????Poddaj się urokowi czada-diabełka o bieszczadzkim charakterze! Daj się unieść magii kina aż pod bieszczadzko rozgwieżdżone niebo! Dołącz do nas! I poczuj.. czad tego wyjątkowego wydarzenia w niezwykłym miejscu!

???? Zapraszamy do polubienia strony i śledzenia aktualizacji.

???? Celem Festiwalu jest promocja filmów powstałych na Podkarpaciu oraz związanych tematycznie lub artystycznie z Bieszczadami. Chcemy by te nasze spotkania z filmem odbywały się w formule: bądźmy razem. Razem z przyjaciółmi i rodziną. Wspólnie z mieszkańcami regionu. Cieszmy się filmem nie tylko oglądając pokazy. Spotkajmy się z reżyserem, z bohaterem filmu. Obejrzyjmy film pod rozgwieżdżonym niebem na Bieszczadzkiej Scenie Plenerowej w Dwerniku. Wspólnie poddajmy się urokowi nocnego pokazu plenerowego. Poczujmy magię filmu pod rozgwieżdżonym niebem Bieszczadu!

????Bieszczadzki Festiwal Filmowy to nie tylko święto filmu. To również celebracja regionalnej kultury. To wspólne delektowanie się bieszczadzkim klimatem. Spotkania z bieszczadzkimi osobowościami, warsztaty, wystawy, prelekcje i panele dyskusyjne. To również prezentacje dorobku lokalnych twórców, artystów różnych dziedzin oraz autorytetów przyrodniczych czy historycznych. Można będzie wziąć udział w wycieczkach szlakiem bieszczadzkich wiosek czy tropem wątków filmowych.

???? Spotkajmy się w malowniczej dolinie Sanu na Bieszczadzkiej Scenie Plenerowej w Dwerniku i okolicy.

❗ Serdecznie zapraszamy ❗

https://www.facebook.com/BieszczadzkiFestiwalFilmowyALECZAD

#tvprzeszów#polskieradiorzeszow#wbieszczady#gazetabieszczadzka#gminalutowiska#wójtgminylutowiska#goklutowiska#gminnyosrodekkulturywlutowiskach#bieszczadzkaosadafilmowa#nadlesnictwostuposiany#nadlesnictwolutowiska#wydawnictworuthenus#narodowyinstytutwolnosci#niw#programrozwojuorganizacjiobywatelskich#kinokonkret#podkarpackakomisjafilmowa#schroniskopttkjaworzec#agroturystykadomkowala#wilczajama#ostojanadpotokiemdwernik#wdolniesanuagroturystyka#chatkapodtrochancembieszczady

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *